Junior Hakkında


HAKKIMIZDA


Junior Taşımacılık Tur ve Seyahat acentası 1996 yılında kurulmuş olup, Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) bağlı A grubu Seyahat Acentası Belgesine sahiptir.
Faaliyetlerimiz arasında, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere Uçak bileti, Hızlı tren bileti, gemi bileti, kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel ve tatil köyü rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti, kongre, seminer, bayi toplantı organizasyonları ve uçak bileti satışları bulunmaktadır.
Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ilkemiz; kaliteli ve dürüst hizmet, amacımız ise mutlak müşteri memnuniyetidir. Konularında eğitimli ve deneyimli tüm personelimiz, çalışmalarında siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

MüşteriMüşteri ve potansiyel müşterilerimizin talep ve isteklerine en ugun fiyatlı ve en kaliteli çözümü zamanında sunmaktır
Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi seyahat hizmeti , taleplere hızlı cevap veren bir işletme olmaktır
Sürekli gelşiim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, Çevreye, doğaya ve topluma saygı, İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, Tüm kaynakların verimli kullanımı, Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu, Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.