Antalya’da Ria Para Gönderme ve Para Alma.

Antalya’da Ria Para Gönderme ve Para Alma.

Antalya Muratpaşa ilçesi Hasan Subaşı Cad. 14. Sokakta Ria para transfer sistemleri ist-pay ve Junior Havacılık AŞ güvencesi ile yapılmaktadır. 
Antalya’da Ria Money transfer sistemi İST-PAY Istanbul Ödeme Kuruluşu A.Ş. (BDDK’nın 02/08/2018 tarihli 7901 nolu kararının 10/08/2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanmasıyla Uluslararası ve Yurt içi Para Havalesi lisansı almıştır ) ile JUNIOR HAVACILIK TURIZM TASIMACILIK TİCARET  A.Ş (TC Merkez Bankası Yetkili Kuruluş yetki no: 8830700076 ) arasındaki acentelik protokolüne istinaden faaliyet yürütmektedir. 
Junior ve İst-Pay Ödeme Sistemleri, Ria Antalya olarak müşterilerimizin işlemlerini basit, güvenli bir şekilde gerçekleştiren uluslararası para transferi sistemi acentesidir. Antalya’dan Ria Para transferi sistemi ile dünyanın bir çok yerine para gönderme ve para alma işlemi yapılıyor. Artık Antalya Ria para gönderme ve para alma ( para ödeme ) sistemi bir telefon kadar yakın artık.
Artık Antalya Ria acentesine gelirken para göndereceğiniz bir ülke seçin, gönderi formunuzu doldurun, biz paranızı sevdiklerinize gönderelim.  
Siz Antalya Ria’da gönderi olarak  Amerikan Doları, Euro, Türk Lirası şeklinde ödeme şeklini kullanabilirsiniz. Ria Antalya ile ödeme alırken mevcut döviz olarak ödeme yapılır. 
İst-Pay ve Junior Ria Money transfer sistemi, para gönderme ve para ödeme  uygulaması Antalya’da  yeni bir anlayış ile yenilendi. Tamamen yeni Ria ile hızlı, basit ve güvenli para transferi işlemleri başladı.

JUNIOR PARA TRANSFERİ

ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35/D 

MURATPASA /ANTALYA

GSM : 0532 4020356 – 0532 7664371