Ria Junior Havacılık AŞ işbirliği

Ria Junior Havacılık AŞ işbirliği

Ria Junior Havacılık AŞ işbirliği ile 160 ülkede dünya çapında 397.000 lokasyondan oluşan bir ağ ile dünya standartlarında para transferi yoluyla aileler ve sevdikleri arasındaki mesafeleri kapatarak dünyayı daha küçük bir yer haline getirmeye devam ediyoruz. Ayrıca fatura ödemesi, mobil ödemeler, ön ödemeli banka kartları ve havale de sunuyoruz. Sunduğumuz her hizmetle, mümkün olan en olumlu deneyimi sunmak için çok çalışıyoruz. Ria ve Junior hakkında daha fazla bilgi için lütfen junior.com.tr adresini ziyaret edin.

Antalya Junior Havacılık AŞ ile ist-pay ödeme hizmetleri işletmenizi para ve finansal konularda Ria ile bağlayın ve müşterileriniz için yeni fırsatların kilidini açın.

İst-pay Antalya’da Junior ile işbirliği kurarak Ria'nın güvenli para transferi sistemi ile müşterilerinizin tek bir düğmeye dokunarak para transferi yapmasını veya almasını sağlayabilirsiniz. Çözümlerimiz basit, güvenli ve 30 yılı aşkın deneyime sahip güvenilir bir şirketin desteğiyle geliyor. Cazip komisyonlar ile para transferi hizmetinize güç verelim.

Junior ve Ria eksiksiz bütünleşme sağlayarak Antalya’da parasal ve finansal pazara kısa sürede ulaşarak size hizmet verirken müşterileriniz için daha fazla değer yaratma imkanınız doğacaktır. Ayrıca gelir yaratma fırsatı doğuracaktır. Ria ist-pay ile Junior Havacılık AŞ işbirliği ile dijital ortaklık anlayışı ile size global bir ödeme çözümü sunuyoruz. Para gönderen tarafta, müşterilerinizin para göndermesini sağlıyoruz.

JUNIOR PARA TRANSFERİ

ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35 / D 

MURATPASA /ANTALYA

GSM : 0532 4020356 – 0532 7664371