GCC Exchange Antalya’da

GCC Exchange Antalya’da

GCC Exchange Antalya’da Junior Para transferi tarafından yapılmaktadır. GCC Exchange  BAE  yanı  sıra Avrupa,  Afrika ,  Okyanusya  ve  Asya gibi dört kıtada hizmet veren bireyler ve işletmeler için hızla büyüyen bir para transferi ve döviz markasıdır.
GCC Exchange BAE'de 2005 yılında kurulmuştur. 2020 yılında Türkiye’de PayPorter İstanbul’da ve Junior Havacılık AŞ. Antalya’da Kısa sürede güvenli ve kaliteli hizmetimizle müşterilerimizin gönlünü kazandık. GCC Exchange Money Transfer müşterilerimizin para göndermelerini sağlayan eşsiz döviz kurları ile düşük servis ücretlerini birleştiren havale para gönderme-alma işinde Antalya’da lideriz.
 Antalya’da Junior Para Transfer Sistemleri ile çalışan GCC Borsası ayrıca, sorunsuz elektronik fon transferlerimizi mümkün kılan SWIFT bağlantısı aracılığıyla küresel olarak tüm büyük bankalara bağlıdır. PayPorter acentesi olan Junior AŞ, GCC Exchange aracılığı ile  MoneyGram, Trans-Fast, Xpress Money, IRemit, Instant Cash ve kendi ürünümüz olan " GCC REMIT " gibi ünlü Anında Para Transferi hizmetleriyle de ortaklık kurduk . 

Junior Havacılık AŞ ve GCC Exchange, sorumlu bir şirkettir ve dolandırıcılık uygulamalarını önlemek için belirlenmiş AML (Kara Para Aklamayı Önleme) politikasını takip etmeyi taahhüt eder.

GCC Exchange, Dubai-BAE'deki ilk şubesinden ve Birleşik Krallık, Hong Kong, Seyşeller, Fiji ve Singapur dahil olmak üzere dünya çapında diğer beş kıtada büyüdü . Junior Para Transfer acentesi olarak rekabetçi fiyatlar ve sıfır ücret sunan döviz gereksinimleri söz konusu olduğunda, müşterilerin de tercih ettiği Döviz Merkeziyiz.

AML / CFT Politikası:
AML / CFT ile ilgili grup politikası "saçma olmayan" bir yaklaşımdır ve Kara Para Aklama ve Terörizmin Finansmanı ile mücadeleye yönelik Uluslararası çabalara katılmaya kararlıyız. Bu amaçla GCC Borsası, finans sektörünü olası kara para aklama suçlarından korumak için etkili bir Kara Para Aklamayı Önleme Sistemi uygulamıştır. Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki düzenleyiciler ve OFAC, AB ve BM gibi diğer düzenleyici kurumlar tarafından belirlenen Kara Para Aklamayı Önleme (AML) politikalarının en yüksek standartlarına ve yönergelerine bağlıyız. Her operasyon yerinde, her yıl güncellenen, iyi belgelenmiş bir Kara Para Aklamayı Önleme politikamız ve prosedürümüz vardır.

GCC Exchange, Dubai, Sharjah, Ajman ve BAE'nin herhangi bir yerinden Hindistan (INR), Filipinler (PHP), Pakistan (PKR), SriLanka (LKR), Bangladeş (BDT), Nepal (NPR), Birleşik Krallık'a (GBP) para (AED) gönderin , Fiji (FJD), Singapur (SGD), Hong Kong (HKD), Seyşeller (SCR) ve dünyadaki diğer birçok ülke faaliyet yürütülmektedir

JUNIOR HAVACILIK TURIZM TASIMACILIK TİCARET  A.Ş.
ELMALI MAH. 14.SOK. NO: 35 / D       MURATPASA / ANTALYA
TEL: 0242.244 94 53  GSM : 0532 7664371