INTELIEXPRESS PARA TRANSFER SİSTEMİ

PayPorter - INTELIEXPRESS PARA TRANSFER SİSTEMİ

Antalya’da PayPorter - INTELIEXPRESS acentesi olarak Junior Havacılık AŞ. para gönderme ve para ödeme acentesiyiz. 50'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir, neredeyse tüm kıtaları kapsamaktadır ve her geçen yıl büyümektedir. Hem kendi servis noktalarına hem de iş ortağının servislerine dayanarak, sistem yüksek kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunar. Para transferi göndermek veya almak için lütfen bizi ziyaret edin. Ukrayna, Ermenistan, Moldova, Romanya, İsrail, Filipinler, Endonezya, Arnavutluk ve daha fazla 50 ülke gibi ülkelerde tam kapsama sahibiz.

INTELIEXPRESS 2006 yılında Gürcistan'ın Tiflis şehrinde kurulan dünya çapında hızlı bir para transfer sistemidir. AB, İngiltere, Gürcistan, Ukrayna ve diğer Sovyet sonrası devletlerde lisanslanan ilk Gürcü para transfer sistemidir. INTELIEXPRESS dünya çapında 50'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve her geçen yıl hızla büyümektedir. Sistemin Yunanistan, İngiltere, İtalya ve Gürcistan'da kendi şubeleri vardır. Ayrıca tüm dünyadaki çeşitli bankalar ve para transfer sistemleri ile ortaklık ilişkileri bulunmaktadır. Hem kendi hizmet noktalarına hem de iş ortağının hizmetlerine dayanarak INTELIEXPRESS neredeyse tüm kıtaları kapsamaktadır ve hala ağını genişletmeye odaklanmıştır. INTELIEXPRESS, piyasada lider konumda bulunan güvenilir bir finans kuruluşudur. Hizmeti bireyler arasındaki para transferlerini, ticari ödemeleri (kredi geri ödemeleri, kamu hizmeti ödemeleri, vb.), Banka hesabına para transferlerini, kredi hizmetlerini ve diğer finansal işlemleri içerir.

Değerlerimiz dostluk, aile ve insan ilişkileri üzerinedir. Bu evrensel ilkelere göre hareket etmeye ve müşterilerimizi büyük ailemizin üyeleri olarak görmeye çalışıyoruz. Gelişmiş veri güvenliği teknolojisi ile donatılmış ve kullanıcıları en iyi şekilde korumak için özel çalışma prosedürleri uyguladık, veri tabanımızın güvenliği ve bütünlüğüne ilişkin önemli finansal ve teknolojik yatırımlar yaptık, müşteri fonlarının azami güvenliğini ve mümkün olan en yüksek korumayı hedefledik ve kişisel veriler, en son güvenlik teknolojisi yöntemlerini kullanarak. Kara para aklama ve terörizmi finanse etmek için OFAC ile aktif olarak işbirliği yapıyoruz ve Dow Jones verilerini kullanıyoruz. INTELIEXPRESS her gün yüz binlerce müşteriye yüksek kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetler sunmaktadır.

PayPorter - INTELIEXPRESS PARA TRANSFER SİSTEM Misyonu : 

Her müşteri bizim için değerlidir ve çok önemlidir. Onlarla iletişim son derece ilginç ve eşsiz bir deneyim, bu yüzden her müşteriye karşı bireysel, açık ve samimi bir tutumumuz var. Şubelerimiz, insanların hizmetimizi kullansın ya da kullanmasın, gelip konuşabilecekleri ve zaman geçirebilecekleri keyifli toplantılar için yerlerdir. Misyonumuz ve ana hedefimiz insanları birbirine bağlamak, hayatlarını kolaylaştırmak ve biraz daha az stresli hale getirmektir. Inteliexpress'i başlatmak için ilk motivasyon insanların yaşamlarını basitleştirmek, sorunları azaltmak ve günlük yaşamlarını olumlu bir şekilde değiştirmekti. Bu nedenle şirketimiz sürekli olarak mevcut hizmetleri iyileştirme ve yenilerini geliştirme ve toplum odaklı projelere katılma konusunda çalışmaktadır. Inteliexpress'in temel değerleri dostluk, aile ve insan ilişkileri ve müşterilerimiz büyük ailemizin üyeleridir. 

Inteliexpress - para transferinden daha fazlası. 50'den fazla ülkede para transferi ve diğer ek hizmetleri sunuyoruz. Bazı ülkelerde doğrudan ağımız ve ortak şirketlerimiz tarafından temsil edilmektedir, ancak çoğunlukla hizmetimiz ortakların ağı üzerinden sunulmaktadır.

INTELIEXPRESS öncelikle Gürcistan (18 şube), Yunanistan (20 şube), İtalya (1 şube), İngiltere (Londra'daki 3 şube) ağında sunulmaktadır.

Gürcistan: Kendi şubelerimiz dışında, sistemimiz ülkenin en büyük bankalarında mevcuttur: Gürcistan Bankası, TBC Bankası, Liberty Bankası, Credo Bankası, Tera Bankası, Başisbank, İpek Yolu Bankası, Cartu Bankası. Çevrimiçi cüzdan - eMoney'de de mevcut. Ek olarak, mikro finans organizasyonlarının ağlarında sunulmaktadır: Kristal, Ekspres kredi, vb. Böyle geniş bir ortaklar ve şubeler listesi bize Gürcistan topraklarını tam olarak kapsama avantajı sağlıyor. Yunanistan'da şubelerimiz ve ortaklarımız (acenteler) ağımızda tam hizmet sunuyoruz. Servis merkezlerimizde, ortak şirketlerimizin mevcut para transferleri, kamu hizmetleri ödemeleri, döviz borsaları ve ek hizmetleri vardır:

Dünya Çapında Para Transferleri, Inteliexpress hızlı para transfer sistemidir. Ana işi, bir banka hesabı açmadan bireyler arasındaki para transferleridir. Her zamanki gibi, müşterilerimiz işlem yapıldıktan hemen sonra veya en fazla 15 dakika içinde para alırlar. Para transferleri Inteliexpress veya ortak kuruluşların şubelerinden gönderilir . Zorunlu bilgiler: alıcının adı, soyadı ve hedefi. İşlem yapılır yapılmaz, gönderen yalnızca para transferinin alıcısına iletilmesi gereken benzersiz bir transfer kodu alacaktır. Para transferi için alıcı benzersiz bir kod numarası ve kimlik kartı / pasaport sağlamak gerekir. Aktarım durumunu çevrimiçi olarak kod numarası ve işlem zamanı ile kontrol edebilirsiniz. Gönderenin, para transferini gönderirken alıcının cep telefonu numarasını belirtmesi durumunda, alıcı, kullanılabilirliği hakkında ona bilgi veren SMS alacaktır. Her müşterinin kişisel verileri gizlidir ve kesinlikle güvenlidir. En yüksek veri güvenliği standardını sağlayan müşteri veri koruma teknolojisini deneyimledik.

Para Transferleri, PayPorter - INTELIEXPRESS PARA TRANSFER SİSTEMİ ile nasıl para gönderilir? INTELIEXPRESS ile para göndermek için INTELIEXPRESS şubelerini veya ortak kuruluşlarını ziyaret etmeli ve INTELIEXPRESS sistemini kullanmalarını istemelisiniz. 

PayPorter - INTELIEXPRESS PARA TRANSFER SİSTEMİ ile Para transferi yaparken zorunlu bilgi nedir? Zorunlu bilgiler: alıcının adı, soyadı ve hedefi. 

Para transferi yapan alıcı onun için bir işlem olduğunu nasıl bilebilir? Para transferi yaptıktan sonra operatör gönderene benzersiz bir transfer kodu iletecektir. Gönderen, yalnızca işlemin alıcısına iletmelidir. Alıcı, aktarım alırken benzersiz kod göstermelidir.

PayPorter - INTELIEXPRESS PARA TRANSFER SİSTEMİ Para işlem komisyonu nedir? Transfer komisyonu, işlemin varış yerine bağlıdır. Kesin komisyonu tanımlamak için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin .

Alıcı Gürcistan'daki INTELIEXPRESS para transferini nereden çekebilir? Alıcı, INTELIEXPRESS servis noktalarından ve aşağıdaki ortak bankalardan Gürcistan topraklarında INTELIEXPRESS para transferini çekebilir : Georgia Bankası, Liberty bankası, TBC bankası, Basisbank, Terabank, Credo bankası, Cartu bankası, İpek Yolu bankası, VTB bankası. (Ülke içindeki işlemler aşağıdaki bankalarda geri alınamaz: Gürcistan Bankası ve Liberty bankası).

Alıcı Gürcistan dışında para transferini nasıl ve nerede çekebilir? Alıcı, benzersiz kod numarası sağlayarak INTELIEXPRESS para transferini INTELEXPRESS şubelerinden veya ortak kuruluşların ofislerinden çekebilir .

Alıcı INTELIEXPRESS para transferini nereden çekebilir? Alıcı, benzersiz kod numarası sağlayarak INTELEXPRESS şubelerinden veya ortak kuruluşların ofislerinden para transferi yapabilir .

 Para transferi durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Para transferi durumu çevrimiçi olarak veya INTELIEXPRESS müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kontrol edilebilir . Benzersiz transfer kodu ve işlem ayrıntıları (gönderen hakkında bilgi, para miktarı) sağlanması zorunludur.

Para transferi almak ne kadar zaman alır? Her zamanki gibi, müşterilerimiz işlem yapıldıktan hemen sonra veya maksimum 10-15 dakika içinde para transferi alırlar.

Para alımı yapılırken zorunlu belgeler nelerdir? Para transferi alıcısı almak için benzersiz bir kod numarası ve kimlik kartı / pasaport sağlamalıdır. Ehliyetle para transferi geri alınamaz.

Para transferi alıcı dışında bir kişi tarafından geri çekilebilir mi? Üçüncü bölüm para transferini ancak noter tasdikli vekaletname sunması halinde geri çekebilir.

Hangi para biriminde para gönderebilirim? Para transferinin para birimi hem gönderenin hem de alıcının ülkelerine bağlıdır. Müşteri işlemi, havalenin gönderildiği para biriminden farklı bir para biriminde çekebilir. Bu tür durumlarda, her zaman en iyi döviz kurunu sunmaya çalışırız.

JUNIOR PARA TRANSFERİ

ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35/D 

MURATPASA /ANTALYA

Telefon : 05324020356 – 05327664371

 

#ZOLOTAYAKORONA #XPRESSMONEY #INTELEXPRESS #CONTACT
#Russia #Tajikistan #Uzbekistan #Azerbaijan #Kazakhistan #Kırghizistan #Molvoda #Georgia #money #transfer #Payporter #Dahabshiil
#HIZLI #PARA #ÖDEME #HİZMETLERİ #Uluslararası #Golden #Crown #paragönderme #paraalma

 

JUNIOR HAVACILIK TURIZM TASIMACILIK TİCARET A.Ş.

ELMALI MAH. 14.SOK. NO: 35 / D MURATPASA / ANTALYA

ANTALYA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ- 4840819200

TEL: 0242.244 94 53 - GSM : 0532 4020356 – 0532 7664371 - 05012440144

TEL : 08503025000 – 08503025001

 

UÇAK BİLETİ : 0242 2449453 - 0532 4020356

PARA TRANSFERİ : 0242 2449453 - 0532 7664371

OTOBÜS BİLETİ : 0552 8270723 - 0242 2440144

TUR-TATİL-OTEL : 0501 2440144 – 08503020000 – 0850 3025001

JUNİOR BİLGİSAYAR : 0537 500 1450

 

ANTALYA : ( Turizm Seyahat Acentesi ve Para Transfer Merkezi )

ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOKAK NO:35 / D

TEL: 0242 2449453 - 0532 4020356 – 0532 7664371 – 0850 3025000

ANTALYA ŞUBE 2 - Uçak Bileti ve Otobüs İşletmesi :

ELMALI MAH. 14.SOKAK MURATPAŞA İŞHANI NO:35 / A

TEL: 0552 8270723 - 0242 2440144 – 05012440144 - 08503025001