Para Transferi Gönderme ve Ödeme Acentesi

Para Transferi Gönderme ve Ödeme Acentesi

ULUSLARARASI PARA TRANSFERİ - MONEY TRANSFER
Yurt dışındaTürkmenistan, Russia, Georgia, Azerbaijan, Uzbekistan, Tajikistan, Kırgızistan, Moldova, kazakistan vb KoronaPay ( Zolotaya Korona ), Xpress money ve İntel Express ile 222 ülkede para transferi hizmeti alabilirsiniz. 
Uluslararası Para Transferi - Money Transfer
ULUSLARARASI PARA TRANSFERİ :
Antalya'da Hızlı ve Güvenilir bir firma olan Junior Havacılık AŞ ile, 7 yılı aşkın tecrübemizle saniyeler içerisinde para gönderim ve para ödeme işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tahmininizden de Uygun Fiyatlarla, Antalya'dan 3 USD'den başlayan fiyatlarla para transferlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. 
Profesyonel Hizmet Kalitesi, Antalya'dan para gönderim ve Antalya'da para ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için, uzman personelimiz ile hizmet vermekteyiz.
Ve Daha Fazlası...
Çok yakında hesap açma, yurt içi para transferleri (EFT), internet şube, mobil şube ürünlerimiz, yaygınlaşan gönderim ve ödeme ağımız ile hizmetinizde olacağız. JUNIOR HAVACILIK AŞ sahip olduğu fark yaratan, inovatif teknik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı; kaliteden ödün vermeden sunduğu para transferi hizmetleri sunmaktadır.
Neden Biz, Banka ve diğer para transferi şirketlerinden daha ucuzdur. Alıcı komisyon ödemez.
Neden Biz, İsme para gönderimleriniz anında alıcısına ulaşır.
Neden Biz, Yurt dışında Türkmenistan, Russia, Georgia, Azerbaijan, Uzbekistan, Tajikistan, Kırgızistan, Moldova, Kazakistan vb ülkelere Gönderal, PG Paragram, Payporter ve ist-pay ödeme sistemleri kapsamında  MoneyGram, KoronaPay ( Zolotaya Korona ), Ria Money transfer, Dahabshiil, Unistrem, Upt, Contact, Privatbank ve İntel Express ile 222 ülkede para transferi hizmeti alabilirsiniz.
Junior Havacılık AŞ işlem limitleri nelerdir? Şubemizden anlık 40.000 TL, 10.000 USD ve 10.000 EURO limitler ile alıcının ismine para gönderilebilmektedir. Limitler ülkelere göre değişiklik göstermektedir.
Junior'dan gönderilen işlem iptal edilebilir mi? İsme gönderdiğiniz işlemlerinizi, alıcı parayı çekmediği sürece, şubemize gelerek iptal edebilirsiniz.
Junior'dan gönderilen işlemlerde düzeltme yapılabilir mi? İsme gönderdiğiniz işlemlerde alıcı parayı çekmediği sürece Şubemize gelerek değişiklik yapabilirsiniz.
JUNIOR PARA TRANSFERİ
ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35/D 
MURATPASA /ANTALYA
GSM : 0532 4020356 – 0532 7664371
#upt #Contact #ZOLOTAYAKORONA  #Moneygram  #INTELEXPRESS  #Dahabshiil #RIAMONEY 
#Russia #Tajikistan #Uzbekistan #Azerbaijan #Kazakhistan #Kırghizistan #Molvoda #Georgia #money #transfer #HIZLI #PARA #ÖDEME #HİZMETLERİ #Uluslararası #Golden #Crown #paragönderme #paraalma #Payporter #ist-pay #gönderal