PAYPORTER PARA TRANSFER ALMA / PARA TRANSFER GÖNDERME

PAYPORTER PARA TRANSFER ALMA / PARA TRANSFER GÖNDERME :

Antalya’dan Payporter para gönderme sistemleri ile Koronapay, XpressMoney, İntelExpress, Ria ve Dahabshiil ödeme sistemleri ile Avrupa’ya para gönderimi yapabilirsiniz. Almanya, İngiltere, Fransa, Belçika, Belarus, Litvanya, Romanya, Avusturya, Bulgaristan, Yunanistan, Sirbistan, Bosna Hersek, Moldovya ve diğer Avrupa ülkelerine olan ücretlerimizi öğrenebilirsiniz. 

Antalya’dan Koronapay, XpressMoney, İntelExpress, Ria ve Dahabshiil ödeme sistemleri ile Rusya’ya para gönderin.

Rusya şehirleri listesi, Sırasıyla Rusya’nın önde gelen şehirleri aşağıda yer almaktadır. Moskova, St.Petersburg, Nijniy Novgorod, Kazan, Astrahan, Rostov, Ryazan, Novosibirsk, Tomsk, Kaliningrad, Samara, St Petersburg, Kazan, Krosnadar, Ekaterinburg, Belgorod, Ufa, Soçi, Volgograd, saransk şehirlerine para transferi için bizi arayınız. Antalya’dan Bağımsız devletler topluluğu, Gürcistan, Ukrayna ‘ya para gönderin. Ayrıca Özbekistan, Azerbaycan, Ukrayna, Gürcistan, Belarus, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Tacikistan, Türkmenistan’a ücretlerimizi öğrenin. Diğer ülkeler ise ABD, Kanada, Avustralya ve Filipinler dahil diğer ülkelere ücretlerimiz daima ekonomiktir.

Havale/EFT ile Para Gönderme : Banka hesabınız olmasa da havale/EFT yapabilirsiniz! Antalya’da Junior Havacılık AŞ ile banka hesabına ihtiyaç duymadan, tüm banka hesaplarına havale/EFT ile anında para gönderebilirsiniz.

Havale/EFT ile Para Alma : Hesabınıza havale/EFT ile para alın. Tüm bankalardan havale/EFT ile sizin hesabınıza para gönderilebilir.

Kredi Kartına Para Gönderme : Sadece karta değil, kredi kartlarına da para gönderin! JUNIOR ile tüm bankaların kredi kartlarına ucuz ve hızlı para gönderebilirsiniz.

PAYPORTER ÖDEME & E-PARA HİZMETLERİ :

Payporter Junior Havacılık AŞ olarak 2012 yılında kurulduk. 2019 yılında ödeme kuruluşu faaliyet iznimiz BDDK tarafından onaylandı. 2019 yılında fatura ödeme lisansımızı aldık ve elektronik para hizmetleri başvurumuzla birlikte, Payporter Türkiye’deki sayılı ödeme kuruluşlarından biri ve Junior ise Antalya’da para transferi sektöründe işbirliği içerisindeki ilk kuruluştur. Payporter olarak amacımız; Antalya’da para transferi ve yurtdışı para transferi hizmetini sağlamak, acente faaliyetimiz, banka hesabına ihtiyaç duymadan; resmi tatillerde, hafta sonlarında, mesai saatleri dışında dahi, dakikalar içinde milyonlarca insana zahmetsizce yurtiçi ve yurtdışı para transferi hizmeti vermek.

PAYPORTER ve JUNİOR HAVACILIK AŞ. İŞBİRLİĞİ VE YURTDIŞI PARA TRANSFERİ :

Junior Havacılık AŞ, yurtdışı para transferi hizmetlerini Payporter işbirliğiyle gerçekleştirir. Payporter para transfer hizmeti, kolaylığı nedeniyle benzersiz bir yoldur. Junior Havacılık AŞ’de gönderilen para dakikalar içerisinde alıcıya ulaşır ve alıcı kolaylıkla, banka hesabına gerek duymaksızın parayı çekebilir. Payporter ve junior “ Güven, kolaylık ve hizmet ” özellikleriyle ön plana çıkmakta ve dünya çapındaki geniş dağıtım ağı, farklı dilleri, kültürleri ve insanları birbirine bağlamaktadır. Payporter dünya çapında yaklaşık binlerce noktadaki yaygın para transfer ağına para gönderme ve alma hizmetine aracılık eder. Payporter 200’den fazla ülkeye para transferine olanak sunmaktadır.

JUNIOR 2019 yıllında Payporter ile uzun süreli bir anlaşma imzalamıştır. Bu anlaşmayla birlikte JUNIOR Havacılık AŞ işbirliğiyle, Payporter Türkiye’de perakende noktalarında da hizmet vermeye başlamıştır. Payporter’ın perakende noktalarında da hizmet vermesi; dünyanın dört bir yanına, banka hesabına ihtiyaç duymadan, dakikalar içinde, hafta sonları ve resmi tatillerde bile, mesai saatleri dışında dahi, dakikalar içinde zahmetsiz ve güvenli para transferi yapabilmek demektir.

PAYPORTER PARA TRANSFERİ VE YURTİÇİ PARA TRANSFERİ :

JUNIOR yurtiçi para transferi hizmetinde PAYPORTER para transfer sistemini kullanır. PAYPORTER Para Transferi; banka hesabına ihtiyaç duymadan, dakikalar içinde, hafta sonları ve resmi tatillerde dahi, mesai saatleri dışında, dakikalar içinde zahmetsiz ve güvenli para transferine imkan sağlar. Payporter Para Transferi her gün genişleyen bir ağa sahiptir ve ağını daha da genişletmeyi hedeflemektedir. Güncel olarak; Türkiye’nin 7 bölgesinde, milyonlarca insanın şehrinde hizmet vermektedir.

Yurtiçi Para Transferi : Payporter, Para Transferi sistemi banka hesabına ihtiyaç duymadan; ister TL, ister Amerikan Doları, ister Euro zahmetsiz ve güvenli bir şekilde Türkiye’nin pek çok noktasına para transferi imkanı sağlar.

Bir resmi tatilde, açık bir Payporter temsilcisinden dakikalar içinde, Türkiye’nin başka bir ucundaki bir yakınınıza Amerikan Doları, Türk Lirası ya da Euro, seçeceğiniz para biriminde para yollayabilirsiniz ve para gönderdiğiniz kişi de ister Euro, ister Amerikan Doları, ister Türk Lirası olsun, gönderdiğiniz para birimindeki parayı dakikalar içinde çekebilir, hem de ne sizin ne de para yolladığınız kişinin banka hesabı olmadan.

Payporter Yurtiçi para transferi işlemlerini bankasız, en az masrafla nasıl yaparım diye merak ediyorsanız, JUNIOR para transferi rehberliği ile tanışmalısınız. Payporter para transferi olanaklarıyla hizmet noktalarımızdan yurtiçi parasal işlemlerinizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin istediğiniz noktasına istediğiniz miktarda para gönderme şansınız bulunuyor. Size gönderilen paraları da sadece kimlik ve transfer şifreniz ile çekebilirsiniz. Yurtiçi para işlemleriniz dilediğiniz her zaman yani resmi tatillerde, hafta sonları bile yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde kısıtlanmadan özgürce para transferlerinizi yapma şansı sunuyoruz.

Yurtiçi para işlemlerinde en az masrafla en hızlı işlem kolaylığını bizimle yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın Payporter hizmet noktasına gitmek.

Payporter Yurtiçi ve Yurtdışı Para Transferi Nasıl Yapılır?

Yurt içinde para transferi yapmak için öncelikle gitmek istediğiniz size en yakın hizmet noktasını bulmalısınız. Bunun içinde dijital kolaylıklarımızdan yararlanabilirsiniz. Sitemizden en yakın hizmet noktasını birkaç saniyede bulmanız mümkündür. Hizmet noktasına kolayca ulaştıktan sonra para transferi için anında hizmet alabilirsiniz.

Para gönderirken ve para çekerken bir form doldurmanız gerekiyor. Formu eksiksiz doldurup Para Transferi Kontrol Numarası ve kimliğiniz ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yurtiçi para transferi yapabileceğiniz birçok hizmet noktamız bulunuyor.

Banka işlemlerinde olduğu gibi uzun ve sıkıcı işlemlerle uğraşmanıza gerek yok. Çok kısa sürede istediğiniz yere para gönderebilirsiniz. Adınıza gelen parayı da kimliğiniz ve transfer şifreniz ile kolayca çekebilirsiniz. Yatıracağınız para için ne kadar masraf ödeyeceğinizi ücret hesaplama kolaylığımızdan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Para Transferi Sadece TL Olarak Mı Yapılıyor?

Yurtiçi para transferi işlemlerinizi ister TL olarak ister Amerikan Doları ya da Euro olarak yapabilirsiniz. Seçtiğiniz para birimine göre işlem yapma şansınız var. Payporter para gönderme olanaklarından güvenle yararlanabilirsiniz.

Paranız korunarak, güvenle çok hızlı bir şekilde ulaştırılır. Size gelen para için de aynı şey geçerli. Adınıza gönderilen para ve kişisel tüm bilgiler koruma altında olur. Havale ya da EFT İşlemlerindeki işlem süresi ya da işlem ücreti bu hizmette çok daha avantajlı hale getirilmiştir. Tüm dünyada Koronapay, Dahabshiil, İnterexpress ve XpressMoney en çok kullanılan para transferi ağıdır.

Yurtiçi Para Transferini Ne Zaman Yapabilirim? İstediğiniz zaman yurtiçi para transferi yapabilirsiniz. Hafta sonları da para transferleriniz gerçekleştirilir. Tatillerde ve tüm diğer işlem yapılamayan günlerde işlemlerinizi yapıyoruz. Acil para gönderme ve çekmek için hizmet noktalarımıza gelmeniz yeterlidir. Anında istediğiniz kadar para yollayabilir ya da çekebilirsiniz.

Bankasız para transferi kolaylığı tanışmasıysanız mutlaka tanışmalısınız. Sizi birçok zahmetten kurtarıyoruz. Geç saatlerde nasıl para gönderirim derdinde de kurtuluyorsunuz. Hafta sonları da geç saatlerde de para transferi işlemlerinizi aynı hızda ve aynı kolaylıkta gerçekleştiriyoruz.

Bununla birlikte birçok farklı avantajdan da yararlanmanız mümkün. Payporter kampanyaları ve avantajlarını da sitemizden takip edebilirsiniz. Sürekli para gönderip alıyorsanız avantajlı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Yurtiçi Para Transferinde Limit Var Mı? Yurtiçi para transferi işlemlerinde ayrıca herhangi bir limit de yoktur. İstediğiniz kadar para gönderebilir ya da alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde bulunan hizmet noktalarımızdan güvenle istediğiniz miktar para transferi yapabilirsiniz. Para transferinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Herhangi bir yardım almak istediğinizde de bir telefon kadar yakınızdayız.

Müşteri hizmetleriniz her zaman sizinle konuşmaya hazırdır. Hizmet noktalarımızda da istediğiniz her konuda size yardımcı olacak görevliler bulunuyor. Sıra beklemeden, çok işlem ücreti ödemeden, karşı tarafın aynı bankada olmasına gerek olmadan yani banka hesabı olmasına gerek olamadan para transferinin keyfini yaşayabilirsiniz. Size özel transfer hizmetlerinin hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını göreceksiniz. Payporter para transfer işlemlerinizi kolaylaştırmak için birçok farklı olanağı sunuyor.

Yurtiçi Para Transferi Yapabilmem İçin Neler Gerekli? 18 yaşını doldurmuş olmalısınız. Geçerli bir kimlik sunmalısınız. Hizmet verdiğimiz para birimleri olan Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro’dan birinde işlem gerçekleştirmelisiniz. Para transferlerinde, alıcıysanız parayı alabilmeniz için Para Transferi Kontrol Numaranızı bilmelisiniz.

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veri olarak kabul edilir.

Başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanun’u 7 Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

Kişisel verilerin elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması ya da kullanılmasının engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlem “kişisel verinin işlenmesi” anlamına gelir.

Kişisel verilerin işlenebilmesi için müşterin açık rızası aranmaktadır. Açık rıza aranmayacak durumlar yine Kanun çerçevesinde düzenlenmiştir.

Payporter olarak Kanun’un 5. Maddesinin (a) fıkrası kapsamında tabi olduğumuz yasal yükümlülüklerimizin ifa edilebilmesi, para transfer hizmetimizin güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşterilerimizden kimlik, adres, telefon numarası gibi kişisel verilerini talep etmekteyiz. Bu bilgileri ve işlemlere ilişkin hassas ödeme verilerini, basılı kopya formunda veya elektronik olarak, mevzuatta daha uzun bir dönem kayıt tutma yükümlülüğü öngörüldüğü durumlar haricinde, müşterimizin son işleminden sonra en az 10 (on) yıl süre ile muhafaza etme yükümlülüğümüz bulunmaktadır.

Bilgilerin kanuna aykırı olarak kaydedildiğini veya kullanıldığını düşünen kişiler tarafımıza başvurarak zararın giderilmesini isteyebilirler. Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak tarafımıza ve temsilcilerimize iletebilir, detaylı bilgi almak için TBMM’nin resmi internet sitesinden kanunu inceleyebilirsiniz.

Payporter ile Ucuza Para Gönder :

Payporter ile 200’e yakın ülkede alıcının banka hesabına ya da ismine para gönderebilirsiniz. Size en yakın Payporter noktasına geçerli kimliğinizle gidiniz. Para gönderim formunu doldurarak göndereceğiniz parayı görevliye teslim ediniz. Alıcının banka hesabına, isme veya karta yaptığınız para gönderim işlemine ait Payporter referans numarasını alınız. Alıcı, banka hesabından veya Payporter noktasından referans numarası ve kimlik belgesi ile parasını teslim alabilir.

Alıcının İsmine Para Gönder : Binlerce Payporter hizmet noktasından alıcının ismine para gönderebilirsiniz. Form doldurup paranızı teslim ettikten sonra aldığınız referans numarasını alıcıya iletmeniz yeterlidir.

PAYPORTER HİZMET NOKTALARI : Hesap Numarasına Para Gönder, Binlerce Payporter hizmet noktasından alıcının hesap numarasına para gönderebilirsiniz. Form doldurup paranızı teslim ettikten sonra gönderdiğiniz para otomatik olarak alıcının hesabına geçer.

 Payporter ile Hızlı gönder, güvenle al. 

Yurtdışına dakikalar içinde para göndermek ve almak çok kolay. Payporter, uluslararası para transferi alanında TCMB denetiminde avantajlı ve alternatifli çözümler sunan etkin ve güçlü bir finans kuruluşudur. Deneyimli ve dinamik kadromuz ile müşterilerimize zaman ve komisyon avantajı sağlayarak, güvenilir şekilde dünyanın her yerine para transferi hizmeti vermekteyiz. Hızlı ve teknolojik altyapı, Yaygın temsilci ağı, Ekonomik komisyon oranları.

MİSYONUMUZ : Para transferi alanında global deneyime dayalı, avantajlı ve çok alternatifli, bireysel ve kurumsal ölçekte size özel çözümler sunarak ekonominin dinamizmine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ : Etkin ve güçlü bir finans kuruluşu olarak para transferi hizmeti ile bireylerin ve kurumların ekonomik özgürlüğüne katkıda bulunmak ve ülke ekonomisini güçlendirmek.

AMACIMIZ : Payporter alanında önemli bir boşluğu doldurmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak idealiyle kurulmuştur. Arkasında güçlü bir personel birikimi bulunmaktadır.

Bu doğrultuda faaliyetlerinin amacı, deneyimli ve dinamik kadrosu ile hızlı ve güvenilir, müşterilerine zaman ve komisyon avantajı sağlayan, çözüm odaklı, para transferi hizmeti sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ :

Güvenilirlik, Şeffaflık, Deneyimli Kadro, Hızlı Hizmet, Müşteri Memnuniyeti, Hesap Verebilirlik + Dinamik Yaklaşım + Güçlü Teknolojik Altyapı

----

NEDEN PAYPORTER ? PayPorter'ın öne çıkan özellikleri.

Yurt dışında şubesi bulunan tek yerel ödeme kuruluşudur. Hızlı ve Güvenilir, Finans piyasasındaki 40 yılı aşkın tecrübemizle saniyeler içerisinde hızlı para gönderim ve ödeme işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tahmininizden de Uygun Fiyatlarla 3 USD'den başlayan fiyatlarla uluslararası para transferlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. 

Profesyonel Hizmet Kalitesi : Gönderim ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için, uzman ve güler yüzlü personelimiz ile yurt içi ve yurt dışı para transferinde yaygınlaşmış şube ve temsilcilik ağımız ile hizmet vermekteyiz.

Bilgilendirme Mesajı : Para gönderim ve para ödeme işleminiz tamamlandığında ve gönderdiğiniz para alıcısına ödendiğinde cep telefonunuza gönderilen bir mesaj ile bilgilendirme yapılmaktadır.

EFT : Yurt içi ve yurt dışı Şube ve temsilcilerimizden tüm banka hesaplarına, kredi kartlarına ve IBAN'a EFT yapabilirsiniz.

Fatura : Temsilcilerimizden fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.

JUNIOR PARA TRANSFERİ

ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOK. NO: 35 / D 

MURATPASA /ANTALYA

GSM : 0532 4020356 – 0532 7664371

#Payporter, #Antalya, #Junior, #Para Taransferi, #Koronapay ( #ZolotayaKorona, #AltınTaç ), #Dahabshiil, #Ria, #XpressMoney, #İntelexpress, #Shift #Para #Transferi #Antalya, #Muratpaşa, #Kepez, #Aksu, #Döşemealtı, #Konyaaltı

 

JUNIOR HAVACILIK TURIZM TASIMACILIK TİCARET A.Ş.

ELMALI MAH. 14.SOK. NO: 35 / D MURATPASA / ANTALYA

ANTALYA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ- 4840819200

TEL: 0242.244 94 53 - GSM : 0532 4020356 – 0532 7664371 - 05012440144

TEL : 08503025000 – 08503025001

 

UÇAK BİLETİ : 0242 2449453 - 0532 4020356

PARA TRANSFERİ : 0242 2449453 - 0532 7664371

OTOBÜS BİLETİ : 0552 8270723 - 0242 2440144

TUR-TATİL-OTEL : 0501 2440144 – 08503020000 – 0850 3025001

JUNİOR BİLGİSAYAR : 0537 500 1450

 

ANTALYA : ( Turizm Seyahat Acentesi ve Para Transfer Merkezi )

ELMALI MAH. HASAN SUBAŞI CAD. 14.SOKAK NO:35 / D

TEL: 0242 2449453 - 0532 4020356 – 0532 7664371 – 0850 3025000

ANTALYA ŞUBE 2 - Uçak Bileti ve Otobüs İşletmesi :

ELMALI MAH. 14.SOKAK MURATPAŞA İŞHANI NO:35 / A

TEL: 0552 8270723 - 0242 2440144 – 05012440144 - 08503025001