Sunexpres Havayolları Uçak Biletlerimiz

SunExpress Uçak Bileti

Junior Turizm seyahat acentasın’dan alacağınız SunExpress uçak biletleri en ucuz uçak bileti niteliğindedir. Firmamız SunExpress hava yollarının acentesi ( bilet bayisi ) dir. Online ve offline( Alo Bilet ) olarak hizmet vermektedir. En uygun ucuz uçak bileti satışı gerçekleştiren Junior turizm müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle sağlam ve güvenilir bir turizm seyahat acentesidir.

Uçak bileti Online işlemler

Junior Havacılık Turizm Taşımacılık Ticaret Anonim Şirketi sunexpress havayollarının bir acentesidir. Junior Havacılık A.Ş. Online olarak en uygun ucuz uçak bileti, online check-in işlemleri ve hizmetleri, vize için uçak bileti rezervasyon belgesi düzenlemektedir. Ayrıca otel rezervasyon ve online satış işlemleri’de yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları konusunda yeterli bilgi birikimine sahip seyahat acentesidir. Otel ve tur hizmetleri sunmaktadır.

SunExpress Havalimanları

SunExpress hava yollarının acentesi olan Junior Havacılık Turizm Taşımacılık Ticaret Anonim Şirketi yurt içi ve yurt dışı ucuz uçak bileti satışı gerçekleştirmektedir.

  1. Yurt İçi Uçuş Noktaları : SunExpress hava yolları ile Antalya havalimanı ( AYT ), İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı ( SAW ), Adana Şakir Paşa havalimanı ( ADA ), Van havalimanı ( VAN ), Diyarbakır havalimanı ( DIY ), Samsun Çarşamba havalimanı ( SZF ), İzmir Adnan Menderes havalimanı ( ADB ), Trabzon havalimanı ( TZX ), ve Kayseri Erkilet havalimanı ( ASR ) en uygun ekonomik, promosyonlu veya kampanyalı ucuz uçak bileti satışı yapılmaktadır.
  2. Yurt Dışı Uçuş Noktaları : SunExpress hava yolları dünyanın çeşitli ülkelerine uçmaktadır. Türkiye, Almanya, Fransa, İran, İngiltere, Danimarka, İsviçre ve Rusya’ya uçuş gerçekleştirmektedir. Bu ülkelerde Almanya’da Berlin, Frankfurt, Dusseldorf, Hamburg, Köln, Münster vb. illerine direk veya aktarmalı uçuş seferleri vardır.

Ayrıca Fransa’da Paris, İran’da Tahran ve Tebriz, İngitere’de Londra, İsviçre’de Zürih, Rusya’da Moskova başlıca uçtuğu noktalardır. SunExpress havayolları başka birçok ülkede, birçok ile direk veya aktarmalı olarak uçmaktadır.

Ek Hizmetlerimiz:

Junior Turizm seyahat acentasın’dan alınan bütün SunExpress havayolları, ucuz uçak biletlerine ilave hizmetler sunmaktadır. SunExpress havayollarının sunduğu ek hizmetler şunlardır. Online koltuk rezervasyonu, uygun ilave bagaj paketleri, uçak içi ikram, özel ihtiyaç hizmetleri sunulmaktadır.

  1. Online koltuk rezervasyonu; Junior Turizm seyahat acentasın’dan aldığınız en uygun ucuz uçak biletlerinizle, sağlam, güvenilir, rahat, ferah, keyifli, neşeli ve sağlıklı bir uçuş gerçekleştirirken uçak da en uygun koltuğa oturmak gerekir. Bunun için önceden Online koltuk rezervasyonu yapmanız faydalıdır. Uçakta beraber oturmayı garantilemek ve havalimanında sorun yaşamamak için koltuklarınızı önceden ayırmanızı tavsiye ederiz. Online check-in hizmetleri ücretli ve ücretsiz aşamaları şeklinde yapılır. Uçuş saatinden son 2 saate kadar yapılan Online check-in hizmetleri ücretlidir.
  2. En uygun bagaj paketleri; Yurt içi ve yurt dışı ekonomik, uygun veya promosyonlu ucuz uçak biletinizle seyahat etmeden önce bagaj hakkınızın kaç kg olduğunu kontrol ediniz. Yurt içi ve yurt dışı seyahat öncesi fazla bagajınız varsa havalimanına gitmeden önce on-line bagaj hakkı satın alınız. Önceden online alınan kg bagaj ücretleri % 50 ve % 70 arasında indirimlidir.
  3. Uçak içi ikram : Junior Turizm seyahat acentasın’dan almış olduğunuz uçak biletleri size farklı lezzetler sunacaktır. Yemekler ve hafif yiyecekler SunExpress konforu ile sıcak, soğuk, alkollü, alkolsüz içecekler ile lezzetli hafif yiyecek ve tatlılar hizmet olarak sunulmaktadır.

Bu ikramlar ücretli olarak yapılmaktadır.

  1. Özel ihtiyaç hizmetleri; İlave uçuş rezervasyonu, Rezervasyon değişikliği, Sigorta işlemi, Kiralık otomobil, park ve havaalanı transferi, Oteller, villalar ve tekneler, İletişim bilgilerinin & acil durum iletişiminin ücretsiz değiştirilmesi, Yolcu adlarının her yolcu için 3 harfe kadar ücretsiz değiştirilmesi ve uçak bileti İptal hizmetleri verilmektedir.

Junior Turizm seyahat acentası olduğu SunExpress havayolları Türk Hava Yolları ( Turkish Airlines) ile Lufthansa Airlines Ortaklığı ile 1989 yılında Antalya’da kuruldu. THY ile Lufthansa Ortaklığı ile kurulan SunExpress Havayolları 1990 da Türkiye Almanya arası karşılıklı seferlere başlamıştır. İlk uçuş Antalya Frankfurt olarak gerçekleşmiştir.